THE 7 SPA, LLC (Registry #249124199) is a Domestic Limited Liability Company in Salem, Oregon registered with the Corporation Division of Oregon Secretary of State. The business was registered on November 14, 2025. The registered business location is at 5040 A Commercial St Se, Salem, OR 97306. The registered agent of the business is Natalie Emerson.
| Registry Number | 249124199 |
| Business Name | THE 7 SPA, LLC |
| Address | 5040 A Commercial St Se Salem OR 97306 |
| Registry Date | 2025-11-14 |
| Jurisdiction | OR |
| Entity Type | DOMESTIC LIMITED LIABILITY COMPANY |
| Address | 5040 A Commercial St Se Salem OR 97306 |
| Address | 5040 A Commercial St Se Salem OR 97306 |
| Officer Name | NATALIE EMERSON |
| Address | 5040 A Commercial St Se Salem OR 97306 |
| Officer Name | Title | Address |
|---|---|---|
| NATALIE EMERSON | Registered Agent | 5040 A Commercial St Se, Salem, OR 97306 |
| Street Address |
5040 A COMMERCIAL ST SE |
| City | SALEM |
| State | OR |
| Zip Code | 97306 |
| Business Name | Address | Registry Date |
|---|---|---|
| Northwest Veterans, Inc. | 7861 Liberty Road South, Salem, OR 97306 | 2025-11-17 |
| Bake It Till You Make It LLC | 305 Khartoum St Se, Salem, OR 97306 | 2025-11-14 |
| Marsh Agency LLP | 1024 Big Mountain Ave S, #117, Salem, OR 97306 | 2025-11-17 |
| National Used Services, LLC | 499 La Cresta Dr Se, Salem, OR 97306 | 2025-11-21 |
| Born November Global | 5045 Barnes Ct Se, Salem, OR 97306 | 2025-11-12 |
| Cox Floor LLC | 208 Boone Rd Se Apt 22, Salem, OR 97306 | 2025-11-17 |
| Spacelift | 6797 Huntington Cir Se, Salem, OR 97306 | 2025-11-12 |
| Spice and Sax Events, LLC | 126 Kimeron St, Salem, OR 97306 | 2025-11-24 |
| The Cakesickle Company LLC | 414 Rees Hill Rd Se, Salem, OR 97306 | 2025-11-24 |
| Social House Creative Studio Crafts | 10052 Lake Dr Se, Salem, OR 97306 | 2025-11-20 |
| Find all businesses in the same zip code | ||
Do you have more infomration about The 7 Spa, LLC? Please fill in the following form.
This dataset includes 800 thousand business entities (corporations, LLCs, business names, nonprofit corporations, etc.) registered with Oregon Secretary of State, Corporation Division. The Corporation Division is Oregon's central filing office for corporations, partnerships, limited liability companies and business trusts. Each business is registered with business name, principal address, mailing address, officer names, entity status, type and registration date.