Bubbs, LLC is a business incorporated with Washington State Secretary of State. The Unified Business Identifier (UBI) is #603333596. The business address is 601 W Main Ave #1400, Spokane, WA 99201. The business type is WA LIMITED LIABILITY COMPANY.
| UBI | 603333596 Unified Business Identifier (UBI) |
| Business Name | BUBBS, LLC |
| Physical Address | 601 W Main Ave #1400 Spokane WA 99201 |
| Mailing Address | 601 W Main Ave #1400 Spokane WA 99201 |
| Type | PROFIT - WA LIMITED LIABILITY COMPANY |
| Category | Limited Liability Regular |
| Record Status | Active |
| Incorporation State | WASHINGTON |
| Incorporation Date | 2013-09-13 |
| Expiration Date | 2023-09-30 |
| Duration | PERPETUAL |
| drehn(a)workwith.com | |
| Telephone | 5094559077 |
| Registered Agent Name | GARY BRAJCICH |
| Registered Agent Address | 601 W Main Ave #1400 Spokane WA 99201 |
| Title | Officer Name | Address |
|---|---|---|
| GOVERNOR | JH STOCKTON |
| Business Name | Address | Registered Agent Name | Incorporation Date |
|---|---|---|---|
| The Short Shorts Foundation | 601 W Main Ave # 714, Spokane, WA 99201 | Gary Brajcich | 2014-12-17 |
| Babe-O, LLC | 2921 S Howard, Spokane, WA 99203 | Gary Brajcich | 2014-01-07 |
| Coeur D'Alene Limousine Leasing, LLC | 45 West Second Avenue, Spokane, WA 99201 | Gary Brajcich | 2007-09-10 |
| 3 C's LLC | 3927 E Trent Ave, Spokane, WA 99202 | Gary Brajcich | 2014-12-12 |
| Honkers II, LLC | 601 W Main Ave Ste 714, Spokane, WA 99201 | Gary Brajcich | 2015-12-15 |
| Agatha, LLC | 601 W Main Ave Ste 1400, Spokane, WA 99201-0635 | Gary Brajcich | 2019-08-09 |
| Aip II, LLC | 2615 S Hayden Rd, Airway Heights, WA 99001 | Gary Brajcich | 2009-12-04 |
| Wiseaction, LLC | 601 W Main Ave Ste 1400, Spokane, WA 99201-0635 | Gary Brajcich | 2016-11-09 |
| Bej Minerals, LLC | 601 W Main Ave., Ste 714, Spokane, WA 99201-0677 | Gary Brajcich | 2013-09-30 |
| National Readers' Clearinghouse, Network Services, Inc. | 515 W Francis Ste 8, Spokane, WA 99205 | Gary Brajcich | 1997-03-05 |
| Find all businesses with the same agent | |||
| Title | Officer Name | Address |
|---|---|---|
| GOVERNOR | JH STOCKTON |
| Business Name | Address | Registered Agent Name | Incorporation Date |
|---|---|---|---|
| Philomena, LLC | 601 W Main Ave Ste 714, Spokane, WA 99201-0613 | Gary Brajcich | 2019-06-28 |
| Street Address |
601 W MAIN AVE #1400 |
| City | SPOKANE |
| State | WA |
| Zip Code | 99201 |
| Country | USA |
| Business Name | Address | Registered Agent Name | Incorporation Date |
|---|---|---|---|
| Pearly Brights, LLC | 525 W Sprague Ave, Spokane, WA 99201-3808 | Taylor Byrd | 2022-11-23 |
| Amplify Real Estate Services Washington, LLC | 804 N Monroe St, Spokane, WA 99201-2110 | Amplify Re Services | 2022-11-14 |
| Serendipity Coffee, LLC | 801 W Riverside Ave Ste 300, Spokane, WA 99201-0908 | Mitch Swenson | 2022-11-18 |
| Hardin Law Office, PC | 522 W Riverside Ave Ste 5016, Spokane, WA 99201-0580 | Northwest Registered Agent, LLC | 2023-01-01 |
| Sa5 Restaurant Group, Inc | 520 W Main Ave, Spokane, WA 99201-0510 | Casey Garland | 2022-11-16 |
| 104 49th St LLC | 100 N Howard St Ste 5039, Spokane, WA 99201-0508 | Registered Agents Inc. | 2022-11-15 |
| Ew Enterprises LLC | 100 N Howard St Ste 4941, Spokane, WA 99201-0508 | Washington Registered Agent LLC | 2022-11-14 |
| Luxe Lily LLC | 1310 W Broadway Ave Apt A, Spokane, WA 99201-2065 | Blakely Lemasters | 2022-11-19 |
| Loup LLC | 100 N Howard St Ste 5041, Spokane, WA 99201-0508 | Registered Agents Inc. | 2022-11-17 |
| Open Door Counseling Services PLLC | 100 N Howard St Ste W, Spokane, WA 99201-0508 | Washington Registered Agent, LLC. | 2022-11-22 |
| Find all businesses in the same zip code | |||
Do you have more infomration about Bubbs, LLC? Please fill in the following form.
This dataset includes 2.5 million business entities (corporations, LLCs, etc.) registered with Washington State Secretary of State. The WA Secretary of State is Washington's central filing office for corporations, partnerships, limited liability companies and business trusts. Each business is registered with business name, physical address, mailing address, officer name, entity status and creation date.