Honkers II, LLC is a business incorporated with Washington State Secretary of State. The Unified Business Identifier (UBI) is #603567793. The business address is 601 W Main Ave Ste 714, Spokane, WA 99201. The business type is WA LIMITED LIABILITY COMPANY.
| UBI | 603567793 Unified Business Identifier (UBI) |
| Business Name | HONKERS II, LLC |
| Physical Address | 601 W Main Ave Ste 714 Spokane WA 99201 |
| Mailing Address | 601 W Main Ave Ste 714 Spokane WA 99201 |
| Type | PROFIT - WA LIMITED LIABILITY COMPANY |
| Category | Limited Liability Regular |
| Record Status | Active |
| Incorporation State | WASHINGTON |
| Incorporation Date | 2015-12-15 |
| Expiration Date | 2022-12-31 |
| Duration | PERPETUAL |
| drehn(a)workwith.com | |
| Telephone | 5094559077 |
| Registered Agent Name | GARY BRAJCICH |
| Registered Agent Address | 601 W Main Ave Ste 714 Spokane WA 99201 |
| Title | Officer Name | Address |
|---|---|---|
| G BRAJCICH | ||
| EXECUTOR | GARY BRAJCICH | 601 W Main Ave Ste 714, Spokane, WA 99201 |
| Business Name | Address | Registered Agent Name | Incorporation Date |
|---|---|---|---|
| The Short Shorts Foundation | 601 W Main Ave # 714, Spokane, WA 99201 | Gary Brajcich | 2014-12-17 |
| Sodemann Document Services, Inc. | 421 W Riverside Ave Ste 868, Spokane, WA 99201-0402 | Gary Brajcich | 2003-10-07 |
| Coeur D'Alene Limousine Leasing, LLC | 45 West Second Avenue, Spokane, WA 99201 | Gary Brajcich | 2007-09-10 |
| 3 C's LLC | 3927 E Trent Ave, Spokane, WA 99202 | Gary Brajcich | 2014-12-12 |
| Bean, LLC | 329 N 1st Ave, Sandpoint, ID 83864-1453 | Gary Brajcich | 2009-07-24 |
| Philomena, LLC | 601 W Main Ave Ste 714, Spokane, WA 99201-0613 | Gary Brajcich | 2019-06-28 |
| Halladay, LLC | 601 W Main Ave Ste 714, Spokane, WA 99201-0613 | Gary Brajcich | 2019-01-09 |
| Hkuna, LLC | 601 W Main Ave Ste 1400, Spokane, WA 99201-0635 | Gary Brajcich | 2021-09-10 |
| National Readers' Clearinghouse, Bb, Inc. | 515 W Francis #8, Spokane, WA 99205 | Gary Brajcich | 1997-03-05 |
| Baldy, LLC | 601 W Main Ste 714, Spokane, WA 99201 | Gary Brajcich | 2014-02-10 |
| Find all businesses with the same agent | |||
| Title | Officer Name | Address |
|---|---|---|
| G BRAJCICH | ||
| EXECUTOR | GARY BRAJCICH | 601 W Main Ave Ste 714, Spokane, WA 99201 |
| Business Name | Address | Registered Agent Name | Incorporation Date |
|---|---|---|---|
| Witherspoon Brajcich Mcphee, PLLC | 601 W Main Ave Ste 1400, Spokane, WA 99201-0635 | Wbm Corporate Services LLC | 1995-02-02 |
| Samsam, Inc. | 601 West Main Ave Ste 714, Spokane, WA 99201 | Gary D Brajcich | 1998-12-28 |
| Street Address |
601 W MAIN AVE STE 714 |
| City | SPOKANE |
| State | WA |
| Zip Code | 99201 |
| Country | USA |
| Business Name | Address | Registered Agent Name | Incorporation Date |
|---|---|---|---|
| Spokane Regional Land Holding Properties, LLC | 601 W Main Ave Ste 714, Spokane, WA 99201-0613 | Wbm Corporate Services LLC | 2022-03-07 |
| Run Perry Run Club | 601 W Main Ave Ste 714, Spokane, WA 99201-0613 | Wbm Corporate Services LLC | 2021-07-12 |
| Ally Legal P.C. | 601 W Main Ave Ste 714, Spokane, WA 99201-0613 | Wbm Corporate Services, LLC | 2021-01-27 |
| Street Soldiers of Christ | 601 W Main Ave Ste 714, Spokane, WA 99201-0613 | Robert J. Burnett, P.S. | 2020-10-02 |
| Fox Trot Run On The Prairie Homeowners Association | 601 W Main Ave Ste 714, Spokane, WA 99201-0613 | Wbm Corporate Services LLC | 2021-02-10 |
| Team 6 LLC | 601 W Main Ave Ste 714, Spokane, WA 99201-0613 | Wbm Corporate Services LLC | 2021-03-29 |
| South Grand Properties, LLC | 601 W Main Ave Ste 714, Spokane, WA 99201-0613 | Wbm Corporate Services, LLC | 2022-07-15 |
| Wjhan, LLC | 601 W Main Ave Ste 714, Spokane, WA 99201-0613 | Wbm Corporate Services, LLC | 2021-06-07 |
| New Developed Nations, LLC | 601 W Main Ave Ste 714, Spokane, WA 99201-0613 | Wbm Corporate Services LLC | 2022-07-21 |
| Excelsior Solutions, LLC | 601 W Main Ave Ste 714, Spokane, WA 99201-0613 | Wbm Corporate Services, LLC | 2022-01-07 |
| Find all businesses in the same location | |||
| Business Name | Address | Registered Agent Name | Incorporation Date |
|---|---|---|---|
| Serendipity Coffee, LLC | 801 W Riverside Ave Ste 300, Spokane, WA 99201-0908 | Mitch Swenson | 2022-11-18 |
| Montgomery Muscle LLC | 1814 W 1st Ave Apt 1, Spokane, WA 99201-7448 | Legalinc Corporate Services Inc. | 2022-11-16 |
| Actv, LLC | 522 W Riverside Ave Ste 4876, Spokane, WA 99201-0580 | Inc Authority Ra | 2022-11-21 |
| Gee Equipment Holdings, LLC | 510 W Riverside Ave Ste 500, Spokane, WA 99201-0515 | Centerpoint Aviation Corporate Services LLC | 2022-11-18 |
| Paul`S Video and Photo, LLC | 522 W Riverside Ave Ste 4914, Spokane, WA 99201-0580 | Northwest Registered Agent, LLC | 2023-01-01 |
| Luxe Lily LLC | 1310 W Broadway Ave Apt A, Spokane, WA 99201-2065 | Blakely Lemasters | 2022-11-19 |
| Amplify Real Estate Services Washington, LLC | 804 N Monroe St, Spokane, WA 99201-2110 | Amplify Re Services | 2022-11-14 |
| Hardin Law Office, PC | 522 W Riverside Ave Ste 5016, Spokane, WA 99201-0580 | Northwest Registered Agent, LLC | 2023-01-01 |
| 104 49th St LLC | 100 N Howard St Ste 5039, Spokane, WA 99201-0508 | Registered Agents Inc. | 2022-11-15 |
| Revolving Iris, LLC | 522 W Riverside Ave, Spokane, WA 99201-0580 | Northwest Registered Agent, LLC | 2023-01-01 |
| Find all businesses in the same zip code | |||
| Business Name | Address | Registered Agent Name | Incorporation Date |
|---|---|---|---|
| Honkers Unlimited, LLC | 72 Michel Rd, Brewster, WA 98812 | Troy V Wulf | 2006-09-28 |
| Honkers, Inc. | 110 W Market, Aberdeen, WA 98520 | Tom Laforest | 1991-11-22 |
| Nw Honkers Baseball Club Ps | 4321 316th Ave Se, Fall City, WA 98024-7809 | Nw Honkers Baseball Club Ps | 2010-05-19 |
Do you have more infomration about Honkers II, LLC? Please fill in the following form.
This dataset includes 2.5 million business entities (corporations, LLCs, etc.) registered with Washington State Secretary of State. The WA Secretary of State is Washington's central filing office for corporations, partnerships, limited liability companies and business trusts. Each business is registered with business name, physical address, mailing address, officer name, entity status and creation date.