Lone Unicorn, LLC is a business incorporated with Washington State Secretary of State. The Unified Business Identifier (UBI) is #604780278. The business address is 8514 W Gage Blvd Ste 9, Kennewick, WA 99336-8108. The business type is WA LIMITED LIABILITY COMPANY.
| UBI | 604780278 Unified Business Identifier (UBI) |
| Business Name | LONE UNICORN, LLC |
| Physical Address | 8514 W Gage Blvd Ste 9 Kennewick WA 99336-8108 |
| Mailing Address | 3811 Meadow View Ct Pasco WA 99301 |
| Type | PROFIT - WA LIMITED LIABILITY COMPANY |
| Category | Limited Liability Regular |
| Record Status | Active |
| Incorporation State | WASHINGTON |
| Incorporation Date | 2021-07-16 |
| Expiration Date | 2023-07-31 |
| Duration | PERPETUAL |
| eric.delary(a)dialedbrands.com | |
| Telephone | 7605858695 |
| Registered Agent Name | ERIC DELARY |
| Registered Agent Address | 8514 W Gage Blvd Ste 9 Kennewick WA 99336-8108 |
| Title | Officer Name | Address |
|---|---|---|
| ERIC DELARY | 549 N Harrison Pl, Kennewick, WA 993364520 | |
| ERIC DELARY | 8514 W Gage Blvd Ste 9, Kennewick, WA 993368108 |
| Business Name | Address | Registered Agent Name | Incorporation Date |
|---|---|---|---|
| Lone Unicorn, LLC | 2905 5th Ave Ne Ste G203, Puyallup, WA 98372 | Eric Delary | 2014-01-16 |
| Business Name | Address | Registered Agent Name | Incorporation Date |
|---|---|---|---|
| Trinity Brands Group, LLC | 3811 Meadow View Ct, Pasco, WA 99301 | Eric Delary | 2020-04-16 |
| Lone Unicorn, LLC | 2905 5th Ave Ne Ste G203, Puyallup, WA 98372 | Eric Delary | 2014-01-16 |
| Title | Officer Name | Address |
|---|---|---|
| ERIC DELARY | 549 N Harrison Pl, Kennewick, WA 993364520 | |
| ERIC DELARY | 8514 W Gage Blvd Ste 9, Kennewick, WA 993368108 |
| Business Name | Address | Registered Agent Name | Incorporation Date |
|---|---|---|---|
| Trinity Brands Group, LLC | 3811 Meadow View Ct, Pasco, WA 99301 | Eric Delary | 2020-04-16 |
| Lone Unicorn, LLC | 2905 5th Ave Ne Ste G203, Puyallup, WA 98372 | Eric Delary | 2014-01-16 |
| Street Address |
8514 W GAGE BLVD STE 9 |
| City | KENNEWICK |
| State | WA |
| Zip Code | 99336-8108 |
| Country | USA |
| Business Name | Address | Registered Agent Name | Incorporation Date |
|---|---|---|---|
| North Star Gunsmithing and Armament LLC | 8514 W Gage Blvd Ste A8, Kennewick, WA 99336-8108 | David Hughes | 2022-01-24 |
| Braids By Hopie LLC | 8514 W Gage Blvd Ste A10, Kennewick, WA 99336-8108 | Ofelia Larralde | 2022-11-09 |
| Lbi Auto Sales LLC | 8514 W Gage Blvd, Kennewick, WA 99336-8108 | Alicia Avila | 2022-11-22 |
| Business Name | Address | Registered Agent Name | Incorporation Date |
|---|---|---|---|
| O'Malley Geomatics P.L.L.C. | 1030 N Center Pkwy, Kennewick, WA 99336-7160 | Chris O'Malley | 2022-11-16 |
| Enciso Construction LLC | 1805 W 7th Pl, Kennewick, WA 99336-5237 | Veronica Enciso | 2022-11-07 |
| Gill Cstores LLC | 6006 W Clearwater Ave, Kennewick, WA 99336-1868 | Navdeep Gill | 2022-11-03 |
| Luxe Wedding Rentals, LLC | 8019 W Quinault Ave Ste 203, Kennewick, WA 99336-1132 | Tiffany Thorson | 2022-11-21 |
| Legacy Concrete 22 LLC | 209 S Fir St, Kennewick, WA 99336-4016 | Daniel Arambula | 2022-11-09 |
| Johnny Ray Gable, LLC | 9 N Waverly Pl Apt 311, Kennewick, WA 99336-3270 | Jonathan Gable | 2022-11-21 |
| Highway Haulers LLC | 500 N Quebec St, Kennewick, WA 99336-1079 | One Stop Trucking Services LLC | 2022-11-21 |
| Glazin LLC | 102 N Mckinley St Unit B, Kennewick, WA 99336-1708 | United States Corporation Agents, Inc. | 2022-11-23 |
| Killgore Law Office, PLLC | 7135 W Hood Pl, Kennewick, WA 99336-6704 | Megan Killgore | 2022-11-09 |
| Tri Cities Epoxy LLC | 9323 W 7th Pl, Kennewick, WA 99336-2634 | Republic Registered Agent LLC | 2022-11-15 |
| Find all businesses in the same zip code | |||
| Business Name | Address | Registered Agent Name | Incorporation Date |
|---|---|---|---|
| Unicorn Brands LLC | 6067 Atlas Pl Sw, Seattle, WA 98136-1341 | Michael Mccormack | 2018-06-14 |
| Unicorn Hro, LLC | 25b Hanover Rd, Suite 110, Florham Park, NJ 07932 | Raymond Mcgrath | 2012-06-29 |
| Unicorn Holdings LLC | 7829 Center Blvd Se # 257, Snoqualmie, WA 98065-9096 | Urs Agents, Inc. | 2019-07-10 |
| Unicorn Hill (Usa), Inc. | 2025 First Ave Ste 1130, Seattle, WA 98121 | John C Mccullough | 2005-06-10 |
| Unicorn Bakehouse, LLC | 15117 Main St Ste 205-121, Mill Creek, WA 98012-9035 | Prime Link Consulting, LLC | 2018-01-17 |
| Unicorn Code, LLC | 2409 W Broadway Ave, Spokane, WA 99201-1628 | Thomas Ruble | 2017-11-16 |
| Unicorn Academy | 1765 267th Ct Se, Sammamish, WA 98075-7951 | Emile Tran | 2016-05-02 |
| Llc Llr Unicorn | 27729 Ne 146th Way, Duvall, WA 98019 | Deborah Franco | 2016-07-15 |
| Unicorn Treats LLC | 1817 S 281st Pl Apt 127, Federal Way, WA 98003-9266 | Northwest Registered Agent, LLC | 2021-05-24 |
| Harper's Unicorn Lp | 425 Sunridge Ave, Dallesport, WA 98617-0168 | Brandie Marzillo | 2021-07-26 |
Do you have more infomration about Lone Unicorn, LLC? Please fill in the following form.
This dataset includes 2.5 million business entities (corporations, LLCs, etc.) registered with Washington State Secretary of State. The WA Secretary of State is Washington's central filing office for corporations, partnerships, limited liability companies and business trusts. Each business is registered with business name, physical address, mailing address, officer name, entity status and creation date.