Cobblestone Havens, LLC is a business incorporated with Washington State Secretary of State. The Unified Business Identifier (UBI) is #604959344. The business address is 1105 W 10th Ave Apt H148, Kennewick, WA 99336-6011. The business type is WA LIMITED LIABILITY COMPANY.
| UBI | 604959344 Unified Business Identifier (UBI) |
| Business Name | COBBLESTONE HAVENS, LLC |
| Physical Address | 1105 W 10th Ave Apt H148 Kennewick WA 99336-6011 |
| Mailing Address | 1105 W 10th Ave Apt H148 Kennewick WA 99336-6011 |
| Type | PROFIT - WA LIMITED LIABILITY COMPANY |
| Category | Limited Liability Regular |
| Record Status | Active |
| Incorporation State | WASHINGTON |
| Incorporation Date | 2022-08-26 |
| Expiration Date | 2023-08-31 |
| Duration | PERPETUAL |
| cobblestonehavensllc(a)gmail.com |
| Registered Agent Name | KENNETH MCKEOWN |
| Registered Agent Address | 1105 W 10th Ave Apt H148 Kennewick WA 99336-6011 |
| Title | Officer Name | Address |
|---|---|---|
| BERNADETTE MCKEOWN | ||
| KENNETH MCKEOWN | 1105 W 10th Ave Apt H148, Kennewick, WA 993366011 |
| Title | Officer Name | Address |
|---|---|---|
| BERNADETTE MCKEOWN | ||
| KENNETH MCKEOWN | 1105 W 10th Ave Apt H148, Kennewick, WA 993366011 |
| Street Address |
1105 W 10TH AVE APT H148 |
| City | KENNEWICK |
| State | WA |
| Zip Code | 99336-6011 |
| Country | USA |
| Business Name | Address | Registered Agent Name | Incorporation Date |
|---|---|---|---|
| Johnny Ray Gable, LLC | 9 N Waverly Pl Apt 311, Kennewick, WA 99336-3270 | Jonathan Gable | 2022-11-21 |
| Luxe Wedding Rentals, LLC | 8019 W Quinault Ave Ste 203, Kennewick, WA 99336-1132 | Tiffany Thorson | 2022-11-21 |
| Custodia Senior Life LLC | 7701 W 4th Ave Apt E103, Kennewick, WA 99336-8540 | United States Corporation Agents, Inc. | 2022-11-23 |
| Braids By Hopie LLC | 8514 W Gage Blvd Ste A10, Kennewick, WA 99336-8108 | Ofelia Larralde | 2022-11-09 |
| L&M Flooring LLC | 917 N Cleveland St Apt B, Kennewick, WA 99336-1477 | Maria Esther Orbe Layna | 2022-11-16 |
| Legacy Concrete 22 LLC | 209 S Fir St, Kennewick, WA 99336-4016 | Daniel Arambula | 2022-11-09 |
| O'Malley Geomatics P.L.L.C. | 1030 N Center Pkwy, Kennewick, WA 99336-7160 | Chris O'Malley | 2022-11-16 |
| Washington Vision Care PLLC | 8221 W 10th Ave, Kennewick, WA 99336-9568 | Vcorp Services, LLC | 2022-11-08 |
| Glazin LLC | 102 N Mckinley St Unit B, Kennewick, WA 99336-1708 | United States Corporation Agents, Inc. | 2022-11-23 |
| Mochi-Ko LLC | 279 N Hawaii St, Kennewick, WA 99336-1682 | Michael Dawson | 2022-11-21 |
| Find all businesses in the same zip code | |||
| Business Name | Address | Registered Agent Name | Incorporation Date |
|---|---|---|---|
| Havens Group LLC | 5522 Cheyenne Lp Rd, Tacoma, WA 98409 | Jd Havens | 2015-07-01 |
| Havens Consulting Inc. | 733 Lake St S, Apt 213, Kirkland, WA 98033 | Havens Consulting | 2015-02-26 |
| Havens Consulting LLC | 321 S Buchanan Ct, Kennewick, WA 99336 | David Havens | 2013-06-03 |
| Seven Havens Two LLC | 709 Ne 43rd St Apt 5, Seattle, WA 98105-6906 | Frank Au | 2010-04-15 |
| Standard Havens Inc | Conversion 8800 E 63rd St, Kansas City, MO 64133-4864 | ||
| Havens Investments, LLC | 8052 Ridge Drive Ne, Seattle, WA 98115 | Tomhavens | 2010-11-19 |
| United Havens, Inc. | 2910 E 57th Ave Ste 2 212 W Alta Ct, Spokane, WA 99218 | Barbara J Havens | 1995-08-28 |
| Havens, Inc. | 2135 112th Ave Ne Ste 200, Bellevue, WA 98004 | Michael K Dubeau | 2004-02-03 |
| Healthy Havens, LLC | 900 Aurora Ave N #602, Seattle, WA 98109 | Kristi Kimener-Bell | 2001-03-28 |
| Rental Havens, LLC | 3911 W 27th Ave Ste 101-6, Kennewick, WA 99337 | Linda J Berg | 2015-06-29 |
Do you have more infomration about Cobblestone Havens, LLC? Please fill in the following form.
This dataset includes 2.5 million business entities (corporations, LLCs, etc.) registered with Washington State Secretary of State. The WA Secretary of State is Washington's central filing office for corporations, partnerships, limited liability companies and business trusts. Each business is registered with business name, physical address, mailing address, officer name, entity status and creation date.